Intellegent úniku vody čidlo alarm detektor ovládat elektrický ventil automaticky, úniku protector používá pro DN25, 1" Potrubí

1 445.32 Kč
Skladem
Rychlé dodání
Obchod:
 • Struktura: Míč
 • Materiál: Mosaz
 • Tlak: Nízký Tlak
 • Značka: Tsai Ventilátor
 • Ovladače Režimu: Návod
 • Standardní nebo Nestandardní: STANDARDNÍ
 • Média: Voda
 • Port Velikost: DN25
 • Teplota Média: Normální Teplota
 • Moc: AAbattery
 • Napájecí Zdroj: DC
 • NC nebo NE: Normálně Otevřený

Úvod

Regulátor detekuje sebemenší únik vody, vypněte hlavní přívod vody a upozornění. S regulátorem. dostanete zabezpečení, a to jak doma, při cestování pěšky.

Funkce a Vlastnosti

* Při úniku, Ventily zavřít automaticky a alarm. * Napájení pomocí 2ks AA (Č. 5) baterie. * Automaticky alarm, když je napájení nižší, a ventil zavřít osm hodin později * Ovládací panel má tři tlačítka ( vypínač, ventil na klíč , ventil vyp ) a tři indikátory ( indikátor napájení, on - off indikátor) * Snadná instalace. * Vhodné pro čističe vody, ochranný kohoutek, pračka, filtr nebo změkčovač vody a další zařízení, jako je únik ochranu. * Snímací zařízení je plně uzavřené, vlhkost-důkaz design, zlepšit životnost baterie a stabilitu produktu .

Technické parametry

Provozní napětí: 3VDC (2. AA, TO NE.5 baterií) Provozní Proud: Typicky 0.015 mA, max 300.0 mA Délka kabelu: 1,0 M Konektor Specifikace: 3/4" (DN25) Okolní teplota: -20 stupňů do 80 stupňů C Vydržet tlak: 1.0 Mpa Detekce úniků: Dát kovu tvář čidlo regulátor dolů na místo, kde s největší pravděpodobností děravé místech, například v blízkosti čističky vody.

Uzavřené spojení

Vodotěsný konektor mezi detektor a ventil

FAQ

Q: Jak dlouho vydrží baterie?

A: Vodotěsný speciální chránič Použít dvě 1,5 V baterie do série a jeho život je o 1000mAh. Pohotovostní proud je 0.015 mA. Takže každý den spotřebuje 0.015 mA * 24 hodin = 0.360 MAh. K dispozici 1000mAh / 0.360 mA * hodiny = 2778 dní. Teoretické baterie je k dispozici po dobu 5 let. Varování: baterie může snížit výkon spolu s čas plyne. Doporučuje se vyměnit každé 2 roky.

Popište svůj příběh značky, včetně vytvoření a rozvoje časové osy, milníky, atd. Instrukce 1. Stisknutím tlačítka napájení zapněte detektor. Obvod bude detekován, když je zapnuto napájení. Pokud jsou výsledky abnormální, zvukový alarm bude vydáno. Napájení se automaticky vypne po 10 sekundách. 2. Když je obvod v pořádku a baterie je normální, ON / OFF indikátor napájení je vždy na. Je-li baterie je nízká, světlo bude blikat jednou za sekundu a alarm. Zapněte detektor, ventil se automaticky spustí do polohy ZAVŘÍT, a pak, bude indikátor na. V této době, stiskněte tlačítko OTEVŘÍT k otevření ventilu. Když je ventil v pozici, všechny ukazatele jsou pryč a snímač přejde do low-power detekce státu. 3. Po detekci zaplavení pro 1S, indikátor bliká jednou za sekundu, a také bzučák zní krátce. V této době, ventil se začne uzavírat do plně uzavřené polohy, a světlo je vždy po zavření. (Je-li stánek se setkal během zavírání, detektor se pokusí spustit do polohy on, a pak to vypnout. Pokud to nelze vypnout 3 krát, nebo se zastaví během otevírání procesu, světlo bude vždy blikat a bzučák Je také zní. To znamená, že ventil selže zavřít a musí být zpracovány ručně). 4. Po ponoření do vody chyba je odstraněna, stiskněte ventil tlačítko otevřít k otevření ventilu a návrat do normálního stavu. 5. Ventil otevírání a zavírání akcí lze ovládat ručně. Není dovoleno otevřít ventil, když baterie je nízká. 6. Stiskněte tlačítko napájení v power-on state, bzučák bude znít na dlouhou dobu, a kontrolka bude blikat jednou, aby se vypnout napájení, a ne pro detekci povodní budou provedeny po vypnutí napájení. 7. V monitorování stavu, kontrolka 1, otevřete ventil kontrolka 2 a ventil zavřete kontrolka 3 blikat každých 10 sekund pro indikaci napájení. Blikající 123 indikuje, že baterie je dostačující a nepropustné pracuje normálně, Bliká 1 a 2 označuje, že baterie může být nahrazen, a leakproofing je také pracuje normálně, Bliká 1 indikuje, že baterie je příliš nízká a ventil se automaticky uzavře po 8 hodinách. Světlo 1 bliká každou 1s. 8. Ve stavu ponoření do vody nebo nízký stav baterie, můžete stisknout ventil uzavírací tlačítko pro vypnutí bzučáku. 9. Chcete-li šetřit energii v jakémkoliv stavu, bzučák zní po dobu 2 minut. 10. Při výměně baterie, vyjměte baterii jako první, a poté stiskněte a podržte tlačítko napájení jednou, a pak nainstalovat novou baterii.

 

Související produkty

Mosaz, Pojistný Ventil Vypouštěcí Úlevu Swithch Pro Solární Ohřívač Vody, Dvojitá Vnitřní Drát
92.21 Kč
Uxcell 1/2
317.14 Kč
Nové DC 12V Elektrický Elektromagnetický Ventil 1/4' pro Vzduch, Vodu, Plyn, Diesel
182.56 Kč
1/2
331.06 Kč
DN15 DN20 DN25 DN32 DN40 DN50 Elektrické Motorové Mosazný Kulový Ventil AC 220V Dvě Cesty, Tři Cesty 3-Drát Dvě Kontrolní Ovladače typu L
594.20 Kč
2020 Plastový zpětný ventil GPPS 3 mm 5 mm 7 mm Rovný-přes jednocestný ventil pro akvarijní vybavení(10KS)
155.77 Kč
DN15 Automatické Manipulátor uzavírací Ventil Pro Alarm Vypnutí Plynu, Vody Potrubí A10 dropshipping
379.87 Kč
FCD270A Pračka Přívod Vody Elektrický Elektromagnetický Ventil Magnetický Vody, Vzduchu AC 220V/240V BSPP 3/4
119.63 Kč