MPO-MPO Patch Kabel OM3 Multimode Fiber, 12-core Vlákna pro QSFP+Vysílače Aplikace

498.25 Kč
Skladem
Rychlé dodání
Obchod:
  • Značka: jyttek

MPO je Více Vláken, Push-Na konektoru, který je vymezen IEC 61754-7 a TIA-604-5-D. MTP konektor, navržen tak, u NÁS Conec s. R. o. a plně v souladu s MPO normy, je MPO konektor s lepší optické a mechanické vlastnosti.MT objímka může vznášet se ve MTP udržovat fyzický kontakt na pářící se dvojici, pokud je napětí na kabelu.Generic MPO konektory nenabízejí tento druh funkce.

Vlastnosti:

12-Core, nízké Vkládání Ztráty MT koncovky

Pro QSFP+ Vysílač

Vlastní služba je k dispozici

Aplikace:

Telekomunikační systém

Kabelážní systém

Vysoká Hustota optického laser

QSFP zařízení

Specifikace:

MPO (samička) MPO (žena)

Fond peněžního trhu(50/125um), OM3

Délka kabelu: 5 m(16.5 ft)

MPO průchozí útlum : MPO ≤ 0.6 dB

Vložit - pull test : 500times

Provozní teplota : -40℃~+80℃

 

Související produkty

Král Upřímný VFL 20 km Fiber optic visual fault detector pero pw : >20 mw Vizuální Poruchy Lokátor
342.69 Kč
Doprava zdarma pero typ optické vlákno fréza vlákno sekáček zdvih pera řezání speciální pero vlákniny (karbid wolframu)
262.94 Kč
Doprava zdarma MASTECH MS6906 3 v 1 Stud Kov Napětí AC Scanner Detektor Tester pro měření Tloušťky w/ NCV Tester +Dřevo detektor
726.92 Kč
SC/APC Optický Propojovací Kabel 3mm SC/APC-SC/APC LSZH Fiber Optic Patch Kabel
228.46 Kč
650nm 1mW 5km VFL Pen Typ Vizuální Poruchy Lokátor, Optické Vlákno Kabel Tester Červené Laserové Světlo, Detektor pro sítě FTTH-CATV PON Projektu
285.16 Kč
Optické Vlákno Konektor Cleaner KCC-550/KCC-600 Kazety FTTH Fiber Optic Tool Kit, Sítě Ehernet
373.01 Kč
Nové 10Pcs/Box doprava Zdarma Huawei HG8010H GPON ONU ONT 1GE Port, SC APC Zelené rozhraní optických onu gpon modem
5 005.33 Kč