Všechny 304 Z Nerezové Oceli, Řízení Toku Vpřed Těsnění Pivo Kohoutek Homebrew Pivo Klepněte Řemeslo Pivo

602.09 Kč
review
5.00
Skladem
Rychlé dodání
Obchod:
  • Typ Produktu: Sudy
  • Materiál: Z Nerezové Oceli

Všechny 304 Z Nerezové Oceli Dopředu Těsnění Pivo Kohoutek-Řízení Toku

Tato baterie bude mít budete lít pivo s úplnou kontrolu. To hlavní atrakcí je jeho průtok ovládací páku. Malá páka ovládá rychlost, při které vaše pivo vstupuje kohoutek což v varitaion do piva na hlavu, což vám umožní přizpůsobit své nalít nalít na každé várky. To zahrnuje všechny advanteage tradiční dopředu těsnění faucts.

Vlastnosti:

1. Vyroben z 304 potravinářské nerezové oceli

2. Forwad těsnění

3. Modulární hubička

Také tato baterie nabízí modulární hubička - jednoduše vyšroubujte závitovou výtok a získat celou řadu využití, z jednoho kohoutku.

ANO, JSME KOMBINOVAT DOPRAVU! Pokud máte jakékoli otázky o náklady na dopravu, prosím, neváhejte a kontaktujte nás na Chessteambrno.cz E-mail před zakoupením položky(položek). PLATBA:

Přijímáme Podmíněná pouze. Kreditní Karta je snadné, aby se platby na Hypotéku. Dodací a fakturační adresy se musí shodovat.

Platba by měla být odeslána do 5 dnů po aukci konce. Jinak bod(y), bude relist a neplacené případě zváží. DOPRAVA:

Vždy jsme loď na položku(y) do 5 pracovních dnů(sobota a Svátek není součástí dodávky) po obdržení platby.Položka(y) budou dodávány podle rejstříku letecké pošty s sledovací číslo.

To trvá asi 15-20 pracovních dnů, aby se loď USA, Kanada, Velká Británie, Austrálie a Japonsko 20-30 pracovních dnů do jiných zemí.6-8 týdnů, aby se loď Brazílie, Španělsko, Itálie či dalších zemí do ostatních zemí, není uvedeno.

Dodací lhůta možná ovlivněn Celní zpoždění, dovolená,události nebo jiné nejistoty. Bychom nemohli garantovat čas příjezdu.

Ujistěte se, že budete souhlasit s dodací lhůty před nákupem.

Pokud chcete zvolit jiné rychlejší Vyjádřil, prosím, kontaktujte mě před nákupem. ZPĚTNÁ vazba:

Zavázali jsme se k vaší Postive zpětnou Vazbu po obdržení vaší platby.Pokud z nějakého DŮVODU nemáte pocit, jsme získali

Postive zpětnou Vazbu, prosím, neváhejte a kontaktujte nás na Chessteambrno.cz E-mail, Budeme komunikovat tak rychle, jak je možné vyřešit JAKÝKOLI problém.

Necháme pozitivní zpětnou vazbu pro všechny nákupy a vážíme si vás sdílet své vynikající zkušenosti s jinými Chessteambrno.czers! ZÁRUKA:

Garantujeme, že všechny popisy zboží jsou přesné. V případě, že položka je vadný, nebo jste obdrželi nesprávnou položku,

kontaktujte nás přes Chessteambrno.cz E-mail. Budeme rádi, aby vyřešit jakýkoliv problém, tak rychle, jak je to možné. VRACÍ:

Výnosy nebo výměn jsou přijímány na většině NEPOUŽITÉ položky do 14 dnů od obdržení, ale zákazník hav eto platit extra přepravní náklady.

Prosím, kontaktujte nás před vrátit položku(y). Vezměte Prosím Na Vědomí:

Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost.

Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.

Tyto poplatky jsou obvykle shromažďovány na poskytování nákladní dopravy (spedice) společnosti, nebo když si vyberete položku nahoru

– nepleťte si je pro další poplatky za dopravu.

 

Související produkty

6 3/8
240.71 Kč
6# Silikon homebrew Zátkou Jímky s Air Lock
270.00 Kč
Míč Zámek Set s Odpojit Plyn Kapalina Sud Odpojte Mfl 1/4 Závit Sudu Armatury, z Nerezové Oceli, 5 / 16 palce Otočná Matice
331.47 Kč
Z Nerezové Oceli Pivo, Oštěp Mini Soudek Dávkovač Rychlou Montáž Konektoru Řemeslo Pivní Sud Growler Homebrew Kopí Kuchyňské Doplňky
828.68 Kč
Pivo Při Vaření Kapesní Dual Měřítku Cukr Refraktometr Dvakrát Rozsahu 1.000-1.130 Víno Wort Homebrew Refraktometr
533.76 Kč
Evropské Sankey (Y Systém) sud spojka, Nízký Profil Sud Spojka 5/16
565.12 Kč
300 Micron z Nerezové Oceli Pivo Filtr s Háčkem pro Domácí Uvařit Doma Kávu Sítko Ok
593.16 Kč
Pivo Nabíječka Míč Zámek Odpojit - CO2 Keg Nabíječka Kit, Kouli Zámek s Ventilem pro Vaření Piva
803.76 Kč