4ks Skládací Podpůrný Rám, samosvorný Závěs, Nohy Stolu Kování A Vyztužení - Pro Skládací Nohy Skládací Stůl Skládací, De

487.66 Kč
review
5.00
Skladem
Rychlé dodání
Obchod:
  • Číslo Modelu: Skládací nosný rám
  • Původ: KN(Původu)
  • Certifikace: NIC
  • Materiál: Žehlička

4ks Skládací Podpůrný Rám, samosvorný Závěs, Nohy Stolu Kování A Vyztužení - Pro Skládací Nohy Skládací Stůl Skládací, De

VELKÉ NÁPADY PRO MALÉ PROSTORY - držák je ideální pro, kde je omezení a/nebo flexibilitu v prostoru jsou důležité, jako je kuchyň, prádelna, maloobchod/obchody s potravinami, RV, loď, sklady, průmyslové, garáže, údržby, skladování, kancelář/obytné skladování). Aplikovat je na stůl, nohy nebo plocha pro skládací nohy DIY stůl nebo postel, skládací pracovní stůl projekt, sklopte stůl, rozšíření, atd.

SNADNO SLOŽIT A SELF-LOCK-Pro větší bezpečnost, tyto držáky vybaveny jaro-aktivován "pozitivní lock", která zajišťuje stabilitu tím, že uzamčení v otevřené poloze(*všimněte si Prosím, že to nebude zámek v zavřené poloze). Když na stůl nebo pracovní plochy nejsou v použití, stačí stisknout západku a sklopte pro více pokojů.

MÍRA ZATÍŽENÍ-225kg(500lbs.)/pár. Načíst tyto limity jsou určeny k použití jako jen obecné pokyny, a žádné záruky vyjádřené nebo předpokládané. Tyto držáky funguje lépe, když se aplikuje na nohy nábytku nebo úzký a jednoduchý pracovní plochy. Širší rozestup bez podpory nohou bude mít za následek snížení nosnosti. Skutečných podmínek použití, bude obvykle za následek nižší nosnost, než laboratorních podmínkách.

FYZICKÉ PARAMETRY - Rozměry: viz obrázky. Materiál: železo. Barva: černá. Hmotnost: 0,2 kg(o 0,4 kg)/pár. Maximální Zatížení: přibl. 225kg(500lbs.)/pár.

Když zadáte domov, kancelář, nebo dokonce garáže, kde organizace vládne, prostě cítit se lépe. podpora držáku je ideální pro, kde je omezení a/nebo flexibilitu v prostoru jsou důležité, aplikovat ji na DIY domácí stůl, rozkládací oddíl rám, skládací dveře, nebo kdekoliv, že vyžaduje, aby se složit, když se nepoužívá.

Jaro-aktivován zámek zajišťuje stabilitu uzamčením v otevřených pozic. Záhyby snadno, když se nepoužívá. Chcete-li odemknout, jednoduše zatlačte na západku a sklopte.

Pozornost

Environmentální Aspekty:

Prostředí: Nadměrné vlhkosti, soli, nebo jiné chemické látky mohou korodovat povrch a útok kovové nebo plastové součásti.

Zapínání: Nedostatečné nebo nesprávné spojovací prvky mohou vyústit v závorce tahání volné a způsobuje dae.

Zarovnání: Nesprávné držák vyrovnání může mít za následek instalace, která je neefektivní a nebezpečné.

Balení Obsahuje:

4* Skládací podpůrný rám

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

 

Související produkty

Jeden Pár 4 Palcový Dveře, Závěs Nábytek, Svítidla Zlata Pevné Mosazné Panty 5 Palcový Mute Ložiska Panty
539.79 Kč
Z nerezové oceli skleněné svorky,konektor,sprchový kout složky(GH001S),sklo, závěs
228.46 Kč
8-12mm Skleněné Dveře Závěs Koupelna Sprchové Dveře Bezrámové Držák na Stěnu Dveřní Závěsy
358.47 Kč
Hydraulický Závěs Kuchyňské Skříňky Dveře Zvedání Držák Horní a Dolní Dveře Podpory Dřevěný Nábytek Pneumatické Plynové Pružiny
96.16 Kč
Hot Prodej 1 Pár z Nerezové Oceli Popruh Závěs pro Námořní Loď, Dveře, Nábytek 144x38Mm
197.72 Kč
10ks Závěs Dveří z Nerezové Oceli Hydraulické Závěsy, Tlumiče Buffer Soft Close pro Kabinet Kuchyňského Nábytku Hardware Příslušenství Fu
651.32 Kč
Skládací Stolek Panty 2ks Slitiny Zinku samonosné Skládací Stolek Panty Domů Klapka Oválné Stoly Nábytek Hardware
103.64 Kč